بعضی وقتا انقدر دوست دارم که دلم میخواد بچسبم‌ بهت و ذره ذره وجودتو ببلعم. 

انقدر خواستنی و‌ شیرین و فوق العاده میشی برام که سخت میتونم‌ خودمو کنترل کنم و یه لقمه ات نکنم‌.

میدونی به نظر من تو شیرین ترین مرد دنیایی ، با پوست سفید و‌خوش مزه ات . ببخش که کبودت میکنم هی . هر چی میمکم ازت سیر نمیشم . 

امشب واقعا اگه میتونستم و اگه تو ماهیت وجودیت خوردنی بود ، بی شک با لدت فراوون میخوردمت . تا آخرین قطره ی وجودتو نوش جان میکردم .

چستر قشنگم ، من عاشقتم‌. عاشق نوازش کردنت وقتی سرتو‌ گذاشتی روی پام ، عاشق نگاه کردن به صورتت وقتی داری تلویزیون نگاه میکنی ، عاشق تک‌تک لحظه هاییم که کنار تو نفس میکشم و عشق میکنم .

راستش من بیشتر و بیشتر عاشق مژه هاتم ، مژه های بلند و‌قشنگت . همیشه با خودم میگم کاش مژه های بچه هامون به تو برن ، چشماشون به تو برن ، ابروهاشون به تو برن ، هوش و استعداد و شعورشون به تو‌ برن .‌ اصن من باید ۴تا بچه به دنیا بیارم کپی پیس تو ، چهار تا کمه البته باید هزار تا بچه به دنیا بیارم شکل تو‌. اخلاق ، رفتار و منش ، معرفت ، تواضع و همه ی خوبی آت باید هزار بار در دنیا تکثیر بشه . تو نباید هیچ وقت تموم بشی . باید خوبی آی تو‌ توی دنیا‌ موندگار بمونه . 

چشات :)) مژه هات :)))))

ماشالا ماشالا :))))) 

خیلی میخوامت چستر عزیزم ، خیلی کیف میکنم از زندگی کردن کنارت .

اشنایی با تو بزرگ ترین موهبت الهی بوده که نصیب من شده . ایشالا تا هزار سال کنارت زندگی کنم به خوبی و‌خوشی و شادی و‌سلامتی .

امشب از اون شباست که دلم‌ میخواد همش قربون صدقه ات برم ، که البته رفتم و چون خیلی خوابالو بودی گذاشتم بخوابی که صبح بد خواب نشی . اما اگه به خودم بود تا صبح باید قربون صدقه ات میرفتم و‌نوازشت میکردم تا حق ذوق امشبم برات ادا بشه .

خیلی دوست دارم ، از همه ی دنیا بیشتر .

الان که از اول این پستو خوندم ، یه نفس عمیق‌ کشیدم . یه نفس عمیق از سر آسودگی ، آرامش . از سر اینکه وای خدای من چقدر خوشبختم . چقدر کنار مرد زندگیم حالم خوبه . چقدر مرد زندگیم فوق العاده است که من انقدر‌ کنارش حالم عالیه . یه نفس عمیق کشیدم و خدارو‌شکر کردم بخاطر زندگیم‌ ، زندگی که باید قدر دان تک تک لحظاتش باشم‌.

+خدایا شکرت بخاطر همه چی ، دوست دارم و کنار خودمو چستر حست میکنم .

+چستر ، امشب خیلی قربون صدقه ات رفتم اما بازم کمه ، بازم‌ نتونستم‌ احساسمو‌ نسبت بهت بیان کنم.بدون که بی نظیری برام .

+راستی الان یه هفته است که هر‌ روز ۲۰ دقیقه حلقه میزنم‌. اول هفته دور کمرم ۷۷ سانت بود ، امشب گرفتم ۷۵ سانت شده و بسیار خوشحال و‌ به‌ خود مفتخرم :))))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تازه های پزشکی کیلینیک طب سوزنی دکتر محسن پرچمی دانلود جدیدترین فیلم های ایرانی خورشيد تجهیز آشپرخانه صنعتی الف.بِ؛ آب | W.a.T.e.R تعمیرات خودرو بانکداری ایرانی دانلود اهنگ جديد