فردا اولین امتحانمه و نصف شبی دارم مدل لباس عروس نگاه میکنم چستر میگه کاش یکم استرس داشتی ، فقط یکم

چند ماه دیگه قراره لباس عروس بپوشم و بریم آتلیه و باغ و اینا و من خیلی خوشحالم *-* امیدوارم با برنامه ریزی همه چی همون طوری بشه که تو تصوراتمه . 

از اتفاقات دیروز و فوت سلیمانی ترس از جنگش خوابو ازم گرفت و برام کلی فکر باقی گذاشت ، فکر به آیندمون ، زندگیمون ، بچه هامون .

امیدوارم هیچ وقت جنگ نشه و همیشه جهان توی صلح باشه .

داره برف میاد و امیدوارم که فردا امتحانم لغو بشه چرا که خیلی درس نخوندم ‌.

خودمو دوس دارم و چستر و بیشتر .

راستش دو سه روزه همش حس میکنم زشتم ، نمیدونم این دیگه چه بیماریه به جونم افتاده ولی همش حس میکنم زشتم ، چسترم همش میگه زشت ع و من خیلیم خوشگلم . نمیدونم  ولی حس زشت بودن خیلی حس بدیه . 

دوستون دارم 

برام دعا کنید امتحانمو خوب بدم فردا ، البته بیشتر دعا کنید برف سنگین بیاد و لغو بشه . هر چند به قول مامان چستر‌ دادنی رو باید داد

صبتون بخیر

راستی یادم رفت بگم خیلی برای حیوونایی‌ که توی آتیش این چند روز استرالیا سوختن ناراحتم ، خیلی خیلی زیاد :((

و ی چیز دیگه اینکه ی دوست پیدا کردم :)))) بیشتر اون‌ منو‌ پیدا کرده البته . اسمش کیمیاست :)))))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Frederick پایدار وب دانستنیهایی درباره ویپ گمرک تبلیغات|مشاوره|یادگیری|دیجیتال|مارکتینگ| ..BTS.. rainyteam آموزش برنامه نویسی پی اچ پی PHP