امروز یکی از بهترین روزای زندگیم بود . انقدر خوشحال بودم و به قولی در باسنم عروسی بود که نمیتونم با کلمه ها و جمله ها بیانش کنم .

و در کل راجبه اتفاقی که امروز افتاد هم نمیتونم خیلی حرف بزنم فقط اینکه اتفاق امروز گام بزرگی بود در جهت رسیدن به آرزوهامون . آرزوهای قشنگمون .

انقدر خوشحال بودیم که چستر وقتی رسید خونه ده دقیقه فقط قر میداد :))))))))))))))))

وقتی به چستر نگاه میکنم انگار که همه ی موفقیت زندگیمه . علت تمام پیروزی هایی که تا الان و بعد از این قراره به دست بیارم . سراسر بهش مفتخرم .

بی نهایت به چستر افتخار میکنم و از داشتنش احساس غرور میکنم . چستر همون آدمی که از وقتی وارد زندگیم شده هی با خودم میگم یعنی پاداش کدوم کار خوبمه ؟ یعنی چه کار خوبی توی زندگیم انجام  دادم که خدا منو لایق همچین مرد خوبی دونسته . راستش چستر یکپارچه همه ی خصلت های یه انسان والا رو داره و من همیشه و همیشه از اینکه کنار منه و شوهر منه و تاج سر منه به خودم مغرورم . و بخاطر داشتنش شکر گزار .

دلم میخواست امروز تا همیشه تو یادم بمونه . امروزی که شاید یکی از مهم ترین قدم ها در راستای پیروزی ارزشمند فردامون باشه . امروزی که هی بهش فکر میکنم و هی ته دلم ضف میره از این اتفاق میمون و مبارک .

خلاصه که ما داریم به آرزوهامون نزدیک و نزدیک تر میشیم . امیدوارم شما و همه ی مردم دنیا هر روز به آرزوها و هدفاشون نزدیک تر شن و دلشون ضف بره و ده دقیقه قر بدن از شادی اتفاقات خوبی که توی زندگیشون می افته .

شاد باشید .

+دورت بگردم همه چی تموم من :)))))))))))))))))))))))))

+راستی صفحه ی درباره ی من و کامل کردم .  دوس داشتید بخونید .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خوش نشین (خرمالوی یاد سابق ^_^) هیأت پایگاه خبری " نگرش " جویبار شرکت فروزان فام فجر متوسطه دوم Dana ضرورت هوشمند سازی و معرفی تجهیزات خانه هوشمند شباهنگ آی تی mo20.avablog.ir